Adres Kiremithane Mah. Sakarya Cd.Ökten Apt. Kat:7/13 Akdeniz MERSİN

İletişim Numarası +90 (324) 237 01 21 / 237 00 37

Mersin Mali Müşavirlik Hizmeti

Mersin Mali Müşavirlik ve Muhasebe

Mersinde Faaliyet gösteren Eksen Mali Müşavirlik Firmamız 2004 yılından beri hizmet vermekte olup. Deneyimli kadrosu ve uzmanlaştığımız alanlarda tüm mükelleflerimizin sorunlarını en kısa sürede çözme konusunda hassasiyet göstermekteyiz.  Sektörün zorluklarını bilerek detaylı analizler ve çalışma prensiplerimiz ile yolunuzda oluşacak sorunları oluşmadan çözmek veya oluşanları gidermek için tüm azami gayreti göstermekteyiz.  Mersinde Mali müşavirlik hizmeti almak istiyorsanız, yeni kuracağınız, kurmuş olduğunuz tüm ticari işletmelerinizin Mali işlemleri tarafımızdan büyük bir özenle takip edilmektedir.

Eksen Müşavirlik, Deneyimli kadrosu sayesinde başta Uluslar Arası Taşımacılık, İthalat ve İhracat, Konut İnşaatı, İşyeri İnşaatı, Kamu İnşaatları, Adsense, Web Sektörü, E Ticaret, Özel Hastahanelerde çalışan Doktorlara ait şirket işlemleri ve diğer tüm faaliyet türlerinde sizlere muhasebe hizmeti vermekteyiz.

Kurmuş olduğunuz ve ya kuracağınız şirketlerde alabileceğiniz devlet destekleri, Kosgeb hibeleri, Sgk teşvikleri, Vergisel avantajlar mutlaka araştırılarak firmanız için avantajlı olacak öneriler sunulmaktadır.

 

Hizmet Sunduğumuz Belli Başlı Bazı firmaların bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. 

En Son Eklenen Haberler


E-Dönüşüm Hizmetleri

E Dönüşüme tabi tüm müşterilerimize E-Fatura, E-Arşiv Portal ve özel […]

Kdv Hesaplama

Kdv Dahil ve Kdv Hariç Hesaplamalarınızı Aşağıdaki Alanı kullanarak yapabilirsiniz.

Kişisel Danışmanlık Hizmeti

Tüm Mali Konularda Danışmanlık Hizmetleri

Mali Müşavirlik Hizmetleri

Tüm müşterilerimize Teknolojinin sunduğu en son çözümler ile anında Mali […]